Co oznaczają zimne kończyny i tępy ból w nadgarstku?

Martwi mnie i doskwiera w codziennym funkcjonowaniu zimne kończyny i tępy ból w nadgarstkach pojawiający się kilka razy dziennie. W dodatku napadają mnie odretwienia. Nie wiem gdzie powinnam się zwrócić. Neurolog do którego byłam skierowana nie wykrył żadnych nieprawidłowości. Kardiologa też odwiedziłam, ale stwierdził tylko arytmie polegająca na trzech uderzeniach serca. Po suplementach nic się nie poprawiło i czuje ukłucia gdzieś w okolicy serca. Mam za sobą ekg i tomografie głowy.

Witam!
Zespół objawów, który Pani opisała często charakteryzuje nerwicę, szczególnie hipochondryczną. Wymaga całkiem innego leczenia niż każdy z tych objawów osobno. Proponuję konsultację psychiatryczną i odpowiednie leczenie: psychoterapia plus leki p/lękowe. Na efekt trzeba będzie trochę poczekać - zależy od wrażliwości osobniczej. Nieleczona nerwica "ma tendencję do rozbudowywania się".
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.