Co oznaczają zmiany na skórze jak po ugryzieniu?

Witam. Od jakiegos czasu pojawiaja mi sie na ciele jakby ślady po ugryzieniach. Na poczatku wygląda to jak ugryzienia komara i bardzo swedzi, po krótkim czasie robi sie z tego niewielka grudka z ciemnym punktem w środku. Goi sie bardzo długo. Zaznaczam ze wyczuwam lekkie ukłucia w nastepstwie czego pojawiaja sie te zmiany. Dzieje sie to tylko kiedy mam na sobie ubranie. Najwięcej tych zmian jest na nogach.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest ocena w bezpośrednim badaniu proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego

Bez obejrzenia i zbadania zmian diagnozy nikt nie postawi , proszę udać się na wizytę do lekarza poz lub dermatologa po badaniu lekarz postawi diagnozę oraz wdroży odpowiednie leczenie.