Co oznaczają zmiany o morfologii naczyniaków włośniczkowych?

Dzień dobry, w wyniku badania rtg jamy brzusznej stwierdzono w s.II wątroby obecne 2 zmiany o morfologii naczyniaków włośczniczkowym 10mm i 17mm, oraz w s.III zmiana hypodeksyjna 7x9mm prawdop.torbiel. Wizyta u hepatologa z nfz dopiero na 08.2018(za1,5 roku). Czy powinnam niepokoić się wynikami i poddać badaniu u specjalisty wcześniej? co to za zmiany i czym ryzykuję czekając na wizytę w poradni hepatologicznej za 1,5 roku? pozdrawiam, Anna

Witam , nie znam historii Pani choroby , nie potrafię więc odpowiedzieć autorytatywnie,proponuję zgłosić się do specjalisty jak najwcześniej!!! z.żurawski