Co oznaczają zmiany w przebiegu choroby Hashimoto?

Dzień dobry, Pół roku temy stwierdzono u mnie chorobę Hashimoto (podwyższone TSH, FT3 oraz przeciwciała Anty TG - 371) Zastosowałąm zmiane diety i suplementację, co spowodowało obniżenie Anty TG do 159, jednak TSH utrzymuje się nadal na pozoimie ok 9,1 , Ft3 w normie, FT4- 8,5. prosze o interpretację tych zmian

Lek. Michał Lenard

TSH jest podwyższone, sugeruję wizytę u endokrynologa. Być może konieczna będzie modyfikacja leczenia. Pozdrawiam!