Co oznaczają żółte kreski na paznokciu?

Ostatnio na duzym paznokciu lewej stopy pojawily sie biale, pionowe kreski i lekkie zoltawe przebarwienie. Duzy palec prawej stopy wyglada podobnie ale nie az tak zle. Co to moze byc?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.