Co oznaczają zwiewne zagęszczenia o charakterze mlecznej szyby?

Czy dobrze rozumiem Pana opinię, że w moim przypadku zwiewne zagęszczenia o charakterze mlecznej szyby to skutek BYŁEJ choroby (proszę zapomnieć o azbestozie, bo nie jest potwierdzona)? Jeżeli byłej, to jakie zaszły, jakie są zmiany w płucu?

Witam!
Opisywane zmiany mogą mieć wiele przyczyn o których napisałem i wszystkie należy brać pod uwagę, nie można stwierdzić, że jest to proces już nieaktywny. Badanie obrazowe jakim jest TK, zawsze należy rozpatrywać wraz z dokładnym wywiadem oraz badaniem fizykalnym chorego. Nie można stawiać rozpoznania na podstawie samego badania obrazowego. Jak już mówiłem konieczna jest konsultacja pulmonologiczna. Mimo szczerych chęci nic więcej nie mogę powiedzieć przez internet, zachęcam do wizyty u specjalisty. Pozdrawiam serdecznie!