Co podać 12-miesięcznemu dziecku na kaszel?

Witam mam pytanie.Co moge podac dziecku dwumiesiecznemu na kaszel.Bylismy w szpitalu i okazao sie ze dziecko ma zapalenie bon sluzowych nosa,Kazali mi robic inhalacje z soli fizjologicznej co tz tak robie zakraplam nos woda morska i sciagam katarek,ale dziecko zaczelo mi kaszlec i kaszle tak ze niemoze tego odkrztusic,co robic.Wczesniej mialo kasze ale malutki a teraz kasze tak jakby sie dusila

Milena Lubowicz

W pierwszej kolejności proszę udać się do pediatry, gdyż należy dziecko osłuchać, żeby stwierdzić czy zmian osłuchowych nie ma. Potem można podać syrop wykrztuśny np. Flegamina Baby.
Pozdrawiam