Co podać 15-miesięcznemu dziecku na śniadanie?

Co podac 15 miesiecznemu dziecku na sniadanie. Syn nie chce rano pic mleka ani jesc chleba. Ratuje sie parowkami.bananami.kaszkami mannymi gotowymi.przecierami owocowymi lub serkami homogenizowanymi dla dzieci. Potem dostaje obiad.czasem kisiel.budyn.deserek.na kolacje kaszka na jego mleku i ok 23 przemycam mu mleko. Ale co ze sniadaniami gdy on nie chce jesc chleba.zjada to co na nim poloze..

Może jeść zupę z poprzedniego dnia z makaronem lub ziemniakami.

Proszę spróbować różnych rodzajów pieczywa, może bułka albo razowe, albo chrupkie, itd.