Co podać trzylatkowi na gorączkę, ból brzucha i wodnisty stolec?

Witam! Trzylatek w dzisiaj w nocy dostał temperaturę ,boli go brzuszek i zrobił wodzitą kupke. Co mam mu podać

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

najlepiej podawać większą ilość płynów tak aby się nie odwodnił oraz 100mg ibuprofenu (nurofen dla dzieci jedna łyżeczka do herbaty(5ml)) trzy razy dziennie. Jeśli to nie pomoże proszę zgłosić się do pediatry.

Pozdrawiam.