Co podawać do jedzenia 4-miesięcznemu niemowlakowi?

Mój synek skończył 4 miesiące zaczęłam podawać mu jabłuszko ze słoiczka firmy bobo vita najpierw podałam dwie łyżeczki na drugi dzień 4 Synek po podaniu po ok 4 godzin dostał bardzo twardy brzuszek płakał czy może być to winna podanego jabłuszka? trzeba jeszcze odczekać z podawaniem coś innego niż mleko? Wcześniej synek do 2 miesiąca miał okropne bolesne kolki. Co można podać 4 miesięcznemu niemowlakowi

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Proszę zapoznać się ze strona o żywieniu dzieci ( karmionych piersią lub mlekiem modyfikowanym ) :
www.1000 dni.pl