Co podawać dziecku, które nie akceptuje mleka?

Witam,robilam badania panel pediatryczny corce,ktora ma 1,5roki.z wynikow mleko krowie jest klasy 0ale z wykresu siega do 1,pediatra przepisal nam syrop przeciw alergii aerius plus mleko bebilon 2 pepti I tu jest problem corka nie akceptuje tego mleka czy przy takich wynikach moze sa inne zamieniki,dodam ze badanie bylo wskazane na czerwone policzki

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Czerwone policzki mogą świadczyć o atopowym zapaleniu skóry. Bebilon pepti jest jednym z wielu mlek na rynku o takiej charakterystyce. Można spróbować podać córce mleko modyfikowane innej firmy o takiej samej charakterystyce. W tym celu należy udać się do swojego pediatry.