Co podawać dziecku na bóle brzuszka?

Karmie piersią 2,5 córkę i robi kupkę co 7 dni przy tym dużą pura chyba boli ja z tego powodu brzuszek i podaje jej Bobotic a może powinnam debridat podać

Milena Lubowicz

Debridat dostępny jest na receptę i wprowadzenie tego preparatu powinno być poprzedzone zbadaniem dziecka przez lekarza. Zaleciłabym dodanie jeszcze dziecku probiotyku np. Dicoflor, on też powinien pomóc uregulować pracę przewodu pokarmowego. Poza tym Pani musi uważać na pokarmy potencjalnie zapierające.
Pozdrawiam