Co podawać dziecku na katar i kaszel?

witam moja 10 miesieczna corka kaszle od 2 tygodni , katar ma od 4 tygodni w roznej postaci. byla badana tydzien temu przez lekarza , bylo czysto. chodzi do zlobka z zalecenia pani doktor, martwier sie jednak bo kaszle szczegolnie rano , troszke przez sen nad ranem i w ciagu dnia niewiele. inhaluje ja mucosolwanem z sola fizjologiczna. czy moge jej cos jeszcze podac? pulneo ? i w jakiej dawce jesli wazy 12 kg. pozdrawiam Olga

Milena Lubowicz

Proszę dbać o toaletę nosa. Pulneo zarejestrowane jest od 2 roku życia, jeżeli miałoby być podane wcześniej dziecko powinien ocenić pediatra.
Pozdrawiam