Co podawać dziecku po wirusie, kaszlu i wysokiej gorączce?

Dzień dobry mam pytania moją 3 letnią córeczka dwa tygodnie temu przeszła paskudnego wirusa kaszel 40c goraczki wymioty biegunka na piąty dzień choroby doszły odbarwione stolce mimo niezmiennej diety sa koloru bardzo jasnego żółtego i specyficznym zapachu oraz w trakcie przyjmowania pokarmu lub picia bardzo mocno płacze że boli ja brzuszek oraz po posiłkach i piciu bardzo prosze o pomoc trwa to już prawie dwa tygodnie córeczka traci apetyt i nie chce już prawie pić z powodu tych boli

Proszę Panią
Myślę że wizyta u pediatry jest konieczna. Trzeba wykonać badania kupek posiew bakteryjny, morfologię, ob , sód potas glukoza.
Proszę o to poprosić pediatrę ale na pewno o to doktor zadba.