Co podawać dziecku z męczącym katarem?

Witam Moja 16 mczna córka od wczoraj ma męczący katar. W nocy miała gorączke , podałam paracetamol. Dzis ma podwyższoną temperaturę, z nosa leci wodnista wydzielina. Nos nawilzany jest solą fiz. oraz katar odciągany "katarkiek". Oprócz tego podaje jej wit. C oraz syrop Lipomal. Czasami kaszlnie gdy jej spłynie wydzielina. Jak śpi to ma wysoko. Oprócz tego od rana pojawiła sie biegunka. Dużo pije. Co mogę jeszcze zrobic? Czy wymagana jest już wizyta u lekarza? Czy obserwować?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może jeszcze Pani stosować masc majerankową, koniecznie dbać o nawodnienie dziecka, w przypadku braku poprawy lub nasilenia dolegliwości w przeciągu kilku dni wizyta u pediatry.
Pozdrawiam