Co podawać osobie z założonym PEG?

Witam mam pytanie.Moj tata choruje na nowotor od 3 lat a od 1,5 miesiaca ma zalozony PEG na poczatku dobrze przyswajal pokarm przemyslowy ale od kilku dni ma ciagle wymioty jakby nie przyswajal jego organizm tego pokarmu.I nie przybiera na wadze wrecz jest odwrotnie.Prosze o porade czemu tak sie dzieje..Pozdrawiam

Witam , nie potrafię powiedzieć nic autorytatywnego , gdyż nie znam rodzaju nowotworu , stopnia jego zaawansowania ,przebytego leczenia , ani stanu obecnego pacjenta! Proponuję pilny kontakt z onkologiem prowadzącym!!! z.żurawski