Co pomoże na problem z lękiem i fobią społeczną?

Mam duży problem z lękiem i fobią społeczną, otóż dosyć często mi doskwiera przez co nawet wyjście w miejsce publiczne doprowadza mnie do stresu. Uczęszczałem na wizyty do psychologa i brałem antydepresanty ale nic nie pomaga. Czy da radę jakoś to pokonać? Słyszałem dużo o ashwagandzie i różeńcu górskim ale czy to wogóle pomoże?

Dzień Dobry Panu,

Zachęcałabym Pana, by nie odpuszczać i (ponownie) podjąć psychoterapię, najlepiej poznawczo-behawioralną, która byłaby dla Pana skuteczną.
Wymagałoby to od Pana cierpliwości, czasu, zaangażowania oraz współpracy z Terapeutą.

Terapia roślinna jak najbardziej mogłaby być wzmocnieniem psychoterapii.

Z przesłaniem dla Pana tylko satysfakcjonującego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605