Co pomoże na problemy z widzeniem?

Dzien dobry ! Mam bardzo duże problemy z widzeniem na lewe oko. Obraz widzę jak za mgła. Lekarz stwierdził wirusowe zapalenie rogowki. Nie widzę ponieważ na mojej Rogowce jest mnóstwo blizn. Dostałam na 2 tygodnie Virgan i Flarex, następnie przez miesiąc Maxitrol i po miesiącu mam się udać na 10 zabiegow do fizykoterapeuty w celu zmniejszenia blizn. Czy to pomoże? Ile czasu trwa wrocenie do pelnej sprawności? Od tygodnia biorę steryd Maxitrol i nie widzę poprawy :(

Witam.jest istotne czy zapalenie było adenowirusowe. Sądząc po Virganie to tak ale Pani tego nie pisze. Blizny utrzymują się do 3 lat. Natomiast po HSV1 utrzymują się całe życie. Pozdrawiam serdecznie