Co postanowić z tą relacją małżeńską?

Dzień dobry Kilka lat temu na portalu randkowy poznałem dziewczynę, po nie długiej znajomości telefonicznej zdecydowaliśmy się na spotkanie. Wtym czasie dowiedziałem się, że jest ona mężatką w separacji, później przyznała się że jednak nie jest w separacji, ale mąża z nią zły kontakt. Owocem naszych spotkań jest nasz syn, Próbowałem ją i dziecko zabrać do siebie, lecz ona obawiał się że nie utrzyma całej 4. Na początek mieliśmy zamieszkać u mnie w pokoju, rozumie te obawy, nie zarabiam tak dobrze jak jej mąż, nie decydowała się go opuścić, a NASZE dziecko wmówiła jemu. Często się kłuciliśmy z tego powodu. Jednak przyjeżdżał do mnie, a ja do niej. Często gdy była u mnie rozmawiała z moją mamą, która niea o niej najlepszego zdania, bo mężatką. Poproszony przez nią o przestanie palenia, zgodziłem się ale ukrywam fakt iż przegrałem z nałogiem, wtedy też zaczęły się moje problemy finansowe Często gdy się spotykaliśmy nie rozstawala się z telefonem pisząc z kolegami swoimi, a potem opowiadała mi o tym by wzbudzić we mnie zazdrość, co powodowało że ja jej również robiłem na złość, dalszym paleniem, zadszymi spotkaniami. Mimo iż często robiliśmy sobie na złość zawsze za pbopulna zgoda uprawialismy sex. Ale nasz kontakt jednak zmalał, częściej pojawiały się przykre słowa, a ona została przy mężu, ona w Polsce on w Anglii, utrzymując ja i dzieci Gdy pisała i dzwoniła do mnie ze strachem bo odnowila, przez męża który przesyłał jej rzeczy do sprzedania z Anglii, znając z osobnokeiem którego się bała, który ja wykorzystał i zastraszał, i wkoncu zrobił dziecko, ona porażka kolejny z płacz i strachem mi to opowiadała ja się zdecydowałem że ja i dzieci zabiorę do siebie. Tak też zrobilem Lecz po tygodniu oba wrzuciła do męża który jej wybaczy zdradę, i zaproponował akrobacje. Gdy była u siebie tylko mi napisała że mąż jej wybaczy u wraca do niego. Bardzo tą ucieczkę przeżyłem, próbowałem się targnąć. Kilka razy odzywał się do mnie pisała mi o swoich planach, a ja jej lazalem zawsze wypierd... Czy aby się wykrwawila podczas zabiegu. Jednak cały czas myślałem o niej i naszym synu, choć nie mieliśmy kontaktu. Nowo poznanym dziewczyna stałe onej opowiadałem, dlatego nasze znajomości szybko się kończyły, wreszcie ona nawiązała że mną znów kontakt Pisała że ma kogoś, z drugiego końca polski, ja by wzbudzić w niej zazdrość wysyłałem zdjęcia dziewczyn. Ale wkomcu się spotkaliśmy u niej jak zawsze był sex, i rozmowa Zaczęłam stopniowo o nią walczyć, a ona mi że jest w związku na odległość Częściej przyjeżdżam do niej, dzieciaki mnie lubią Zawsze jej pisze i mówię że ja kocham i nie odpuszczę, proszę by wróciła do mnie, przymnie mówiła że mnie kocha ale gdy byłem daleko pisała żenie nie kocha że kocha innego Choć każdej nocy pisze do mnie ze bardzo mnie kocha Ja nie wyobrażam sobie życie bez niej zaraz podeślę pracę w tej samej miejscowości co ona mieszka i się tam przeprowadzenia, Codziennie dużo piszemy, rozmawiamy że sobą dostaje od niej rozbierane zdjęcia, jadąc ja rozmowy o prace zatrzymuje się u niej, wtedy śpimy razem, razem z dziećmi chodzimy na spacer na zakupy jemy wspólne posiłki, razem je przyzadzamy Teraz za dnia pisze mi że mnie kocha ale nie jest to miłość jak między małżeństwem, choć ja ją bardzo kocham Przepraszam za moją posownie

Dzień Dobry Panu,

Po zapoznaniu się z Pana obszerną relacją, dotyczącą Pana związku uczuciowego, za którą równocześnie Panu dziękuję, chcę powiedzieć, że dużo w Państwa związku ambiwalentnych emocji/uczuć i dużo się dzieje...
Relację między Państwem postrzegam jako mało transparentną, i nie dookreśloną.
Z jakiegoś powodu tak się układa...

Z mojej strony zachęcałabym Pana, byście Państwo rozważyli podjęcie terapii par, by na nowo odbudować związek, respektując swoje wzajemne potrzeby/pragnienia.
Jak również pomocne byłoby podjęcie indywidualnej pracy terapeutycznej (Pana i Partnerki) pod okiem psychologa/psychoterapeuty.

Z przesłaniem dla Państwa Tego, Co jest Państwu teraz najbardziej potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com