Co powinna zrobi osoba z bólem zęba, której lekarza nie rozwiercił zęba przed leczeniem kanałowym?

Witam, Prosze o odpowiedz. Udałam sie do dentysty z powodu bólu zęba, stwierdził, ze jest do leczenia kanałowego, nie rozwiercil zęba ale "włożył " tutka do ubytku zęba i kazał.zgłosić sie za 2-3 tygodnie. Bil zęba po trzech dniach zmnoejsyl sie ale jest z przerwami. Proś,e o odpowiedz co powinnam zrobic w mojej sytuacji.

Pozdrawiamy,
stankowscybialach.pl
badzbystry.pl