Co powinna zrobić osoba po usunięciu zęba mądrości, którą boli szczęka?

Witam. W środę miałam usuwany "ząb mądrości" otrzymałam od razu antybiotyk ale niestety od środy wieczora czuje się bardzo źle. Gorączkuje mam opuchniete węzły chłonne do takiego stopnia, że mam duże problemy z przelknieciem śliny ... dodatkowo bardzo boli mnie szczęka i tez mam problem z jej otwieraniem. Byłam u stomatologa który wykonywał zabieg i stwierdził że teraz powinnam udać się do chirurga szczękowego... proszę o poradę co zrobić bo ból jest nie do opisania

Mamy tu do czynienia z miejscowym zapaleniem kości czyli tzw suchym zębodołem , podstawą leczenia tkaiego stanu jest dokładne oczyszczenie zębodołu , zdrapaniem warstwy zakażonej kości , spowodowanie wypełnienia się ponownie krwią zębodołu , wtedy dolegliwości powinny stopniowo ustępować , pomocna też bywa wykorzystanie fibryna bogatopłytkowej własnej pacjenta