Co powinna zrobić osoba starająca się o dziecko po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych?

Mam 25 lat, 3 lata temu lekarz powiedzial mi ze mam pcos i przepisal mi bez zadnych badan tabletki hormonalne, ktore mialy wyregulowac mi miesiaczke. Rok temu z mezem postanowilismy zaczac starac sie o dziecko(1.5 roku wczesniej odstawilam tabletki) Pol roku temu zanikl mi okres, badania okresowe w normie (tarczyca, testosteron) wiec lekarz przepisal mi duphaston i Clostilbegyt.Odstawilam tabletki z zalecenia lekarza i mam 3 tyg okres. Co mam robic?

Lek. Tomasz Budlewski

Zgłosić się do ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć