Co powinna zrobić osoba w ciąży, której TSH jest wyższe niż powinno?

Witam jestem 6 miesiącu ciąży w sumie to jest początek tego 6tego miesiąca, robiłam testy na tsh i mój wynik to 2,68, t3 183,2 a t4 to 9. Po odebraniu wyników patrząc się na normy u ciężarnych to tsh chyba mam za wysokie co powinnam zrobić?

Lek. Michał Lenard

W przypadku podwyższonego wyniku TSH powinna Pani zgłosić się do ginekologa prowadzącego ciążę w celu diagnostyki i leczenia niedoczynności tarczycy. Pozdrawiam!