Co powinnam dalej robić z takim wynikiem na boreliozę?

Witam.od jakiegoś czasu mrowie dretwieje mi ciało, bolą mięśnie, jestem ciągle zmęczona trafiłam do neurologa rezonans magnetyczny,emg mam na sierpień. Z wyników z laboratorium wyszedł niedobór Wit D w kierunku baleriozy Przeciwciała Igm wynik ujemny <18 wynik wątpliwe 18-22 wynik dodatni>22 mi wyszło 19,83 co powinnam dalej robić. Dziękuję za odpowiedź

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wskazana jest dlsza diagnostyka w kierunku boreliozy u neurologa. Pozdrawiam.