Co powinnam dawać dziecku do jedzenia, by zastąpić mleko?

Witam chciałabym 11-miesięczne dziecko odstawic od piersi,poniewaz muszę przyjąć silny antybiotyk. Synek nie chce pić mleka modyfikowanego i nie zbyt je te kaszki mleczmo-ryżowe. Dodam że w dzień prawie nie ssie piersi tylko w nocy . Co powinnam dawać do jedzenia żeby zastapic mleko?

Jeżeli dziecko nie chce pić mleka modyfikowanego ani jeść kaszek mlecznych, to proszę spróbować podawać mleko sojowe, ryżowe, migdałowe lub kokosowe. Jest torównież najwyższa pora na podawanie jogurtów naturalnych z owocami oraz twarożków. Pozdrawiam