Co powinnam jeść podczas ciąży?

Dzień dobry. Jestem w ciąży za parę dni mam 1 wizytę u ginekologa. Czy ginekolog powie co nam jeść jakie warzywa itd podczas ciąży a czego nie jeść? Czy zapisze witamy lub kwas foliowy? Jestem zielona w tym i mnie to przerasta bo to moja pierwsza ciąża.

Witam serdecznie

Ginekolog nie doradzi Pani jak powinno się odżywiać w ciąży - zrobi to dietetyk. Lekarz za to może wprowadzić/doradzić suplementację (koniecznie kwas foliowy i witamina D jak najszybciej).

Ponieważ widzę, że mieszka Pani w Żukowie (mam nadzieję, że to samo k. Kartuz) - zapraszam do mojego gabinetu przy ul. Gdańskiej 42 (po uprzedniej rezerwacji terminu). Wszystko Pani wyjaśnię i dostanie Pani konkretne wskazówki co i jak.

Nie ma co się stresować, bo ciąża, nawet ta nieplanowana, to wyjątkowy czas :)
Proszę nie sugerować się niesprawdzonymi informacjami z internetu - zdrowa kobieta w ciąży może spożywać praktycznie wszystko - OPRÓCZ ALKOHOLU!

Pozdrawiam i zapraszam:
www.poradnialubczyk.pl
tel. 882-003-762