Co powinnam jeść, żeby szybko przytyć?

Witam. Mam 22 lata, przy wzroscie 158 cm ważę 45 kg. To bardzo mało, jednak nurtuje mnie pytanie, jak i co jeść by szybko przytyć? Dodam, że jem często, jednak moja waga się nie zmienia, ponadto szybko trawię jedzenie. Czy coś jest ze mną nie tak? Proszę o pomoc.
22 LAT ponad rok temu

Witam,

Prosiłabym Panią o udanie się na konsultację lekarską, w celu określenia ewentualnych przyczyn niedoboru masy ciała (BMI 18,07 przy normie 18,5-25).
Tak naprawdę podała Pani bardzo niewiele szczegółów (brak opisanego sposobu odżywiania, informacji o ewentualnych chorobach/zaburzeniach odżywiania).
Zawsze warto wykluczyć chorobowe podłoże niedowagi, której przyczyną może być (oczywiście nie musi) np. nadczynność tarczycy.
Nie ma sensu, aby się Pani niepotrzebnie martwiła.
Polecam artykuł:
http://portal.abczdrowie.pl/dieta-wysokokaloryczna
Na rynku dostępne są także specjalne preparaty do zwiększania energetyczności posiłków.

Pozdrawiam