Co powinnam zrobić, aby trochę przybrać na masie?

Witam,mam 19 lat,160 cm i ważę 50 kg. Jestem bardzo szczupła przez co bardzo źle się z tym czuje. Próbowałam wiele różnych sposób aby troszkę nabrać masy niestety figura wciąż jest taka sama Jem co dwie-trzy godziny,w mojej diecie znajdują się warzywa,owoce,herbaty ziołowe,nie wielkie ilości mięsa i nabiału (tzn jogurty,mleko że względu na nie tolerancję laktozy),robiłam badania by sprawdzić czy wszystko w porządku że zdrowiem i tak jest. Nie mam nadczynności tarczycy,właściwie wszystko wyszło w wynikach świetnie. Biorę leki że sterydami. Bardzo proszę o pomoc,co powinnam zrobić by przybrać na masie ?

Szanowna Pani, proponuję dietę bogatobiałkową oraz regularną aktywność fizyczną. Warto również udać się do dietetyka. Pozdrawiam