Co powinnam zrobić po wykryciu bakterii Salmonella Infantis?

Witam Podczas wyrabiania książeczki sanepidowskiej wykryto u mnie Salmonelle Infantis. Szczerze mówiąc nie przypominam sobie abym w ostatnich miesiącach przechodziła jakieś zatrucie. Chciałabym się dowiedzieć czegokolwiek na ten temat. Co powinnam teraz zrobić? Czy mam się czym martwić? Byłabym wdzięczna za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza chorób zakaźnych i dalsze postępowanie diagnostyczno-terapeutyczne.