Co powoduje ataki duszności w nocy?

Witam mam pytanie mam 26.lat i od paru dni mam ataki duszności szczególnie w nocy.. Nie byłam jeszcze. z tym u lekarza ale zawsze byłam zdrowa mam uczucie takiego ucisku w klatce piersiowej, uczucie niepokoju, duszności kolatania serca.. Występuje tez mrowienie co to. Może oznaczać?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć