Mężczyzna , 34 lata witam ponad tydz temu zle sie poczulem tak jakbym mial zemdlec, drzenie rak, taki jakby ucisk z tylu szyjii uczucie podobne jakbym mial wysoka goraczke choc jej nie mialem i charakterystyczna suchosc w gardle. to uczucie trwalo okolo 40 minut w tym czasie bylem u lekarza ekg nic nie pokazalo, wyniki krwi tez sa okej moczu rowniez.cisnienie mialem wysokie 150/100 ale raczej z przestraszenia pozniej spadlo. kilka dni czulem sie dobrze i po 4 dniach powtorzylo sie to samo a potem po 5 dniach znow
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Kardiologia – Dziedziną kardiologii są choroby serca i układu krążenia. Zmiany naczyniowe wpływają na pracę mięśnia sercowego i zwykle związane są z miażdżycą. Polska ma wysoki wskaźnik zachorowalności na choroby układu krążeniowego. Serce bije niezmordowanie od urodzenia do śmierci, sto tysięcy razy na dzień, dwa i pół miliarda razy w okresie życia trwającego 70 lat.
  • NeurologiaNeurologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Jest silnie spokrewniona z psychiatrią i polega na odkrywaniu przyczyn uszkodzenia systemu neuronalnego.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: