Co powoduje ataki uciskającego bólu w klatce piersiowej?

Witam. Około 2,5 roku temu w nocy dostałam pierwszy atak. Uciskajacy ból w klatce piersiowej z tyłu utrudniający oddychanie. W ciągu 2,5 roku około 10 razy. Najdłuższy trwał około 38 godzin. Trafiłam wtedy na pogotowie. Zastrzyk z ketonalu nie pomógł. Przepisano mi diclac duo forte 75mg i mydocalm 150mg. Od stycznia zeszłego roku do teraz pojawiło się wiele innych utrudniających mi życie objawów. Uczucie rauszu, migreny, zawroty głowy, ucick w czaszce. W niedzielę mam rezonans

Witam!
Dalsza diagnostyka: badanie neurologiczne, RM głowy, EEG. Może to być także problem nerwicowy: konsultacja psychiatryczna i psychologiczna, testy projekcyjne, określenie profilu osobowości i wrażliwości ne różne techniki oddziaływań terapeutycznych i leczenie: psychoterapia, ew. wsparta lekami p/lękowymi.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.