Co powoduje biegunkę u 15-miesięcznego dziecka?

Syn (15miesiecy) od 2 tyg ma biegunke. Pierwsze 2 dni było ok 14 kupek dziennie. Trafił lekko odwodniony do szpitala. Po 2 dniach wyszliśmy. Do teraz robi po 5 kup dziennie(np 2 normalnej konsystencji 3 luzne). Krew utajona słabo dodatnia. Posiew kalu ujemny pasozyty też rotawirusy ujemne. Testy na alergie z krwi ujemne. Co to może być? Dziecko je i pije bez problemu. Jednak po każdym posiłku robi kupe. Dostaje lacidar baby 2x 1 saszetka i lactinea 10 kropli dziennie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udac się do lekarza pediatry po. Adanou będzie można coś więcej powiedzieć