Co powoduje biegunki z rana?

- codzinnie rano mam biegunki lub luźne stolce (przez 6 miesięcy lub dluzej) - straciłem na wadze ( mimo treningow na mase diecie ) - bardzo podkrążone oczy, cienie pod powiekami ( mimo probowania rumianku na oczy, herbaty zielonej, kremow pod oczy, ogorka) - nietolerancje pokaromowe: (mleko, orzechy włoskie, wieprzowina, banan, ziemniak, jęczmień) - było lepiej szczególnie po odstawnieu mleka i wszystkich produktów z góry, jednak dalej o poranku wystepuje biegunka lub luźne stolce - ok. 5 mi

Sugeruję jeszcze po g. 16 odstawić owoce oraz wszystkie produkty i napoje, które mogą zawierać cukier. Dodatkowo niezbędne są bakterie probiotyczne w postaci suplementu. Pozdrawiam