Co powoduje ból głowy z prawej strony?

jakieś 4 dni temu miałem dziwny ból głowy po prawej stronie z tej samej strony bolała mnie szyja. Na drugi dzień minął ból głowy lecz nie mogłem w ogóle poruszać głową w prawo. 3 dnia szyja i głowa przestała mnie boleć normalnie mogłem nią poruszać lecz 4 dnia znów to samo gdy bolała mnie głowa miałem co jakiś czas odczówalne dziwne osłabienie jak bym mdlał dodatkowo teraz jeszcze boli(dziwne uczucie ) jak bym coś miał w okolicach łopatki proszę o pomoc chwilowo jestem zagranicą

Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.
W zależności od problemu lekarz może zlecić wykonanie badań dodatkowych.