Co powoduje ból i pieczenie odbytu?

Witam serdecznie mam nietypowy problem. Mianowicie dokucza mi dziwny ból i pieczenie odbytu(zaobserwoane dziś). Po lewej str wyczułam coś w rodzaju kulki,mniej więcej wielkości małego groszka. Co to może być gdzie się udać itp ? . Dodam że załatwiam się normalnie.

Dobry Wieczór Pani,

Z Pani relacji wnioskuję, że mowa o powstałym stanie zapalnym, tzw. hemoroidzie.
Wskazana byłaby konsultacja proktologiczna, skierowanie do specjalisty otrzyma Pani od lekarza pierwszego kontaktu.

Z przesłaniem dla Pani wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com