Co powoduje ból pleców i pośladka?

witam, od ponad miesiąca bardzo bolą mnie plecy, pośladek, ból promieniuje do prawej nogi, czasem cała noga drętwieje. Czuję ucisk nad pośladkami, okolice biodra mam ograniczone ruchy. Leki przeciwbólowe niewiele pomagają. odebrałam wynik rezonansu magnetycznego kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, wnioski: naczyniak kręgu L2 13mm, zmniejszenie fizjologicznej lordozy lędźwiowej - blok czynnościowy, wczesne zmiany zwyrodnieniowe w stawach międzykręgowych L4-S1. Bardzo proszę o interpretację wyniku

Troche malo informacji na temat stopnia nasilenia zmian oraz stopnia splycenia lordozy. Naczyniaka trzonu powinno sie skonsultowac ze specjalista. Ciekawe jak z napieciem miesniowym w okolicy kregoslupa L-S. Mysle ze nie zaszkodziloby odwiedzic rowniez reumatologa.