Co powoduje ból pleców po lewej?

Od kilku dni towarzyszy mi lekki ból pleców po lewej stronie na wysokości zapięcia od stanika. Ból dokucza przy chodzeniu, staniu. Przy pochylaniu się, siedzeniu i leżeniu nie jest odczuwalny. Dodam, że jestem osobą z nadwagą oraz prowadzę siedzący tryb życia. Czy to kręgosłup czy może inny organ np nerki, żołądek? Bardzo proszę o wskazówkę.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania cieżko jest sie wypowiedziec. Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego.