Co powoduje ból pleców u dołu po lewej stronie?

Od około dwóch tygodni odczuwam ból pleców u dołu po lewej stronie, czasem równocześnie pobolewał mnie brzuch też po lewej stronie. Dzisiaj od rana ten ból brzucha bardzo się nasilił i nie jestem w stanie nawet nosić dziecka na rękach (często nosze je na tamtym boku i nie wiem czy to może być powodem) z bólami brzucha mam problem od dziecka podejrzewano chorobę crohna ale ostatecznie żaden lekarz mnie nie zdiagnozował.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele np. bóle mięśniowe z przeciążenia, bóle wynikające ze choroby Nerek, Bóle dotyczące przewodu pokarmowego. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze Postępowanie.