Co powoduje ból po prawej stronie brzucha i wzdęcia?

Mam 22 lata ważę 53 kg i moje pytanie brzmi mam nadety brzuch czasami ból po prawej stronie brzucha stole mam o nieregularnym kształcie bardzo wodniste czasami twarde wyróżnia kukurydzę nasiona i inne niestrawione resztki które są widoczne mam często ochotę na słodycze co może być przyczyną

Sugerowałabym aby udać się na wizytę do gastroenterologa który pokieruje Panią na odpowiednie badania.
Pozdrawiam
Dietetyk mgr Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado