Co powoduje ból pomiędzy piersiami podczas leżenia na boku?

Witam. Mam ostatnio taki problem ze jak.sie klade na.boku to boli mnie między piersiami ,.jak dotykam.tez mnie boli. Przy wiekszym wdechu boli mnie pod brzuch w górnej czesci tak jak.by żaladek ale.nie wiem czy to.to. Czasmi w nocy nie mogę spac bo.słyszę jak.mi.serce bije szybko. Czy to mogą byc jakieś problemu z sercem ? Jestem tez bardzo.nerwowa osoba i mam.tak ze jak sie zdenwruje to mnie kaszle jak bym miala w cos w gardle. Zapisalm sie do kardiologa za.tydzien mam wizyte . Mam 29 lat .

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego i zapis ekg aby moc ocenić rytm serca