Co powoduje ból prawych węzłów chłonnych?

Dzień dobry, od roku choruje na Hashimoto, przyjmuje euthyrox 50, nigdy na nic więcej nie chorowałam ale od około miesiąca zauważyłam: ból prawych węzłów chłonnych przy naciska i, świąd stóp ale np raz, dwa razy w tygodniu oraz straszny ból kości i mięśni, np gdy siedzę, już po 15 minutach bolą mnie pośladki, gdy leżę na boku już po chwili muszę zmienic pozycje bo strasznie boli mnie od pasa w dół ten bok na którym leżę. Morfologia w normie, tsh itp też, atpo 150. Co to może być, dziwne objawy.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego i ogólna ocena , po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć