Co powoduje ból ucha i drętwienie połowy twarzy?

Witam.Od pół roku boli mnie prawe ucho, dretwieje mi prawa str twarzy a ostatnio zaczelam miec bole szczęki. Kilkukrotnie bylam badana przez laryngologa-nie ma stanu zapalnego, mialam robiona tomogr.piramidy kości I wynik Ok.Chirurg szczekowo twarzowy nic nie stwierdził. Po prawej str mam dwa martwe zęby, zaplombowane, nie leczone kanalowo-nie bolą. Juz nie wiem jaka może byc przyczyna :'(.Proszę o poradę. Z góry dziękuję

Zaczęłabym od przeleczenia kanałowego martwych zębów i uzupełnienie zębów brakujących. Potem przyjrzałabym się stawom skroniowo-żuchwowym. Drętwienie policzka i ból ucha często jest objawem zmian w stawach skroniowo-żuchwowych. Pozdrawiam

Warto najpierw zająć się chorymi zębami, a potem radziłabym zrobić zdjęcie stawów skroniowo-żuchwowych. Warto udać się do fizjoterapeuty, który zbada odcinek szyjny kręgosłupa i oceni stawy skroniowo-żuchwowe - można rehabilitować i kręgosłup i stawy. U stomatologa zapytałabym natomiast o płytkę relaksacyjną, wszelkie wady zgryzu, w tym bruksizm i brak tzw. szpary okluzyjnej powoduje,że "odbija" się to na pracy stawu skroniowo-żuchwowego i może dawać opisywane dolegliwości.
Pozdrawiam