Co powoduje ból w odcinku piersiowym kręgosłupa?

Witam! Od 3 tygodni intensywnie ćwiczę w celu zmniejszenia wagi ciała. Od jakiegoś czasu odczuwam ból w odcinku piersiowym kręgosłupa. Opisałabym to bardziej jako nerwoból łapiący nagle i na przestrzał, promieniując na żebra i łopatki w momencie gdy pochylam głowe do przodu. Stosowałam masaże, plastry i leki przeciwzapalne ale ból nie mija tylko jest gorzej. Gdy wykonuję ćwiczenie polegające na podnoszeniu nóg pod kontem 90 stopni w pozycji leżącej ból jest najsilniejszy. Co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu