Co powoduje ból w okolicy lewego biodra?

Od kilku miesięcy czuję ból w okolicy lewego biodra.Ból jest ciągnący, czasami bardziej ostry, czasami wgl go nie ma.Byłam u ginekologa, który nic nie wykrył, ale zapisał mi antybiotyk " leczenie w ciemno ".Po antybiotyku było miesiąc spokoju i znów ból się zaczął.Miałam USG i wyszły kamienie nerkowe.Boli mnie kość miednicza gdy ją uciskam z boku, z tyłu też jak leżę.Zauważyłam że boli bardziej podczas zaparć.Czasami podczas gdy ją uciskam czuje nagle takie zdrętwienie jakiegoś punktu w brzuchu.

Na podstawie samego opisu objawów trudno określić czym spowodowane są Pani dolegliwości. Skoro ma Pani kamicę nerkową trzeba niestety liczyć się z tym, że okresowe bóle brzucha czy też okolic lędźwiowych mogą być z nimi związane. Najlepiej byłoby jeszcze w tej sprawie skonsultować się z urologiem.