Co powoduje ból w sutkach?

Ból w sutkach Ostatnio męczę się z dziwnymi objawiami. Sutki przeszywa bardzo intensywne i dokuczliwy dreszcz-mrowienie, jakby prąd. Pojawia się co jakiś czas. Potem pojawia ból, jaby piersi były poobijane, trwa 2 dni i pojawia się swędzenie, staje się intensywne i przechodzi w ból sutka. Temperatura całych piersi się podnosi, stają się gorące, obrzmiałe i bolące, pojawia się wysypka, początkowo na piersiach potem na całym ciele, a spod sutków sączy się żółtawa ciecz. Byłam już raz w szpitalu, stwierdzono, ze reakcja alergiczna. Zlecono dodatkowo badania mykologiczne które niczego nie wykazały. Uspokoiło się na 2 tygodnie i znów się zaczyna. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Czy było np usg ? proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego ew do ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć