Co powoduje ból żołądka i nudności?

Witam, mam 26 lat, od jakiegoś czasu boli mnie żołądek , nie mam nudności, biegunki, wymiotów , zgagi itp. po prostu od czasu do czasu czuje ścisk i ból w żołądku, najczęściej czuje ból jak coś dźwigam, jestem w pozycji schylonej lub po posiłku. Piłam już rożne napary i brałam tabletki na ból żołądka lecz nic nie pomaga. Nie wiem czy udac sie do lekarza czy to cos przejsciowe. Dodam jeszcze ze jestem troche senna , ile bym nie spala wciaz chodze rozkojarzona i niewyspana

Lek. Tomasz Budlewski

Prosze koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i polecić dalsza doagnostyke