Co powoduje ból żołędzi podczas orgazmu?

Witam. W trakcie orgazmu, nieważne czy podczas masturbacji, czy w trakcie seksu, muszę przerywać, lub znacznie zwalniać ruchy członka. Jeżeli tego nie zrobię orgazm zostaje praktycznie przerwany przez silne uczucie dyskomfortu w żołędziu, który można nawet nazwać bólem. Dodam, że w trakcie seksu uczucie to jest intensywniejsze niż w trakcie masturbacji. Jeżeli przerwę poruszanie się, to wszystko jest dobrze i mogę na spokojnie cieszyć się orgazmem. Nie znalazłem nigdzie nikogo z takim problemem, może ja coś robię nie tak?

Dzień Dobry.

To o czym Pan pisze nie jest wcale takim rzadkim zjawiskiem.
Może chodzić o dyspareunie, czyli tzw. seks z bólem.
Sytuacja ta wymaga szczegółowego wywiadu i badania lekarskiego - u urologa/seksuologa. Jeśli zostanie wykluczone podłoże organiczne wówczas proponuję wizytę u psychologa-seksuologa.

Dzień Dobry.

Proponuję wizytę z synkiem u psychologa dziecięcego. Można skorzystać z takiej konsultacji prywatnie lub na NFZ np. w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Życząc udanego życia seksualnego,
D.Pysz-Waberski
www.nadżycie.pl
facebook.com/nadzycie/
Konsultacje Skype: Wsparcie Psychomeds