Co powoduje bóle biodra i tyłu pleców?

Od 2 tygodni boli mnie prawa część ciała a dokładnie biodro , tak jakby ból zaczynał się z tyłu pleców i przechodził przez biodro do pachwiny i nad pachwiną . Biorę paracetamol , smaruje ketonalem w żelu i innymi maściami ale ból zmniejsza się tylko na chwilę .Nie umiem dokładnie określić jaki to ból , jest on ciągły z tyłu pleców oraz biodrze a w pachwinie pulsujący i kłujący . Boli przy siedzeniu , leżeniu , chodzeniu , wstawaniu. Brak problemów z kręgosłupem , moczem i oddawaniem stolca.

Witam , przepraszam , ale nie mam zdolności (niestety) diagnozowania ani leczenia na odległość bez zbadania pacjenta!!! (nawet na tak małą odległość jak W-wa-Szcze-cin!) Nie mogę więc powiedzieć nic autorytatywnego!!! NIE ISTNIEJE BADANIE,DIAGNOZOWANIE ANI LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! PROSZĘ ZGŁOSIĆ SIĘ DO LEKARZA PIERWSZEGO KONTAKTU!!! z.żurawski