Co powoduje bóle brzucha w różnych częściach brzucha?

Witam. Od tygodnia boli mnie brzuch w różnych miejscach ale głównie podbrzusze. Oprócz tego jestem osłabiona i moje piersi może nie bolą ale są jakieś takie dziwne, może trochę pieką nie wiem jak to opisać. W jeden dzień po śniadaniu a miałam mleko z kanapkami miałam cały dzień wzdecia I przelewanie w brzuchu. Czy to może zatrucie? Następnego dnia po mleku nic mi nie.było. W niedzielę tydzień temu trochę przesadzilam z alkoholem i od poniedziałku już ten ból i nic nie przechodzi.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć